Agnieszka Murdzek

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia. Przygodę z przedłużaniem rzęs rozpoczęła w 2010 roku, przerodziła się ona się w ogromną pasję oraz miłość do swojej pracy. Cały czas pogłębia swoją wiedzę i zdobywa nowe doświadczenia. Na bieżąco śledzi wszystkie nowinki dotyczące stylizacji rzęs a po dokładnej analizie i konsultacji ze swoimi klientami dołącza je do swojej oferty.

Zdobytą przez wiele lat wiedzę oraz doświadczenie przekazuje kursantom na Szkoleniach i Doszkoleniach z zakresu szkoleń podstawowych i zaawansowanych. Uwielbia wprowadzać nowe stylistki w świat Stylizacji rzęs przy tym zaszczepiając w nich miłość do tego zawodu. Jej konikiem są Szkolenia Podstawowe. Do każdego kursanta i klienta podchodzi bardzo indywidualnie. Jest bardzo wyrozumiała, miła i otwarta, ale też wymagająca i dążący do perfekcji. Bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą z kursantami.


Agnieszka Adamczyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Właścicielka salonu Uroda na Wynos. Kocha to, czym się zajmuje, dlatego poświęca bardzo dużo czasu na pracę. W wolnych chwilach zagłębia się w tajniki wiedzy i umiejętności, szkoląc się u najlepszych instruktorów w Polsce i za granicą. Dzięki temu ma możliwość przekazania zdobytej wiedzy na szkoleniach.

Szkolenia u Agnieszki to teoria i praktyka, z dużym naciskiem na praktykę. Po odbyciu szkolenia otrzymasz 100% wiedzy, która pozwoli Ci zacząć rzęsową przygodę lub udoskonalić umiejętności, które już posiadasz.

Oprócz rzęs, Agnieszka zajmuje się również makijażem permanentnym, w tym Microbladingiem.


Anna Chrostowska

Ania jest absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, dyplomowaną kosmetyczką oraz Instruktorem stylizacji rzęs.

Ciągle stawia sobie nowe cele, realizując je dzięki swojej niezłomnej determinacji. Wykorzystuje swą wiedzę na temat stylizacji rzęs uzupełniając ją o aspekty medyczne dotyczące pracy przy oku. W każdym calu dąży do perfekcji. 

Na swoich Szkoleniach nie szczędzi wiedzy. Kursantki uczą się wytrwałości i dokładności w swojej pracy. Ania kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i higienę podczas zabiegu. Z każdej ze swoich kursantek wydobywa to, co w niej unikalne. Bardzo ceni sobie indywidualne podejście do każdego kursanta. Często bierze udział w różnego rodzaju konkursach, dzięki temu rozwija swoją kreatywność i daje ujście swojej artystycznej stronie. Ze znakomitym efektem potrafi połączyć elementy zdobień i kolorystykę, które teoretycznie nie pasują do siebie, nadając w ten sposób rzęsom nowy wymiar. Ania stale podnosi i zdobywa nowe kompetencje, uczestnicząc w bardzo licznych szkoleniach. Jest cały czas na bieżąco, czym utrzymuje wysoki poziom swoich szkoleń.


Anastazja Balon

Dyplomowana kosmetyczka i wizażystka. Stylizacją rzęs zajmuje się od roku 2012, wizażem od 2011. Od tamtego czasu ciągle rozwija swoje umiejętności, dokształca się i pracuje osiągając coraz lepsze efekty. Anastazja chętnie podejmuje się nowych wyzwań, nie stawia na ilość a na jakość. W  ciągu ostatnich kilku lat wciąż się doszkalała, kończyła liczne szkolenia z różnych technik stylizacji rzęs u wielu instruktorów.

Specjalizuje się w szkoleniach z metody podstawowej oraz w puszystych, dokładnych metodach objętościowych. Według niej, idealna aplikacja to taka, w której oprócz zagęszczenia rzęs oka i uwidocznienia oka, wciąż widać lekkość i brak przesady. Szczególnym zamiłowaniem darzy puszyste aplikacje objętościowe z użyciem rzęs kolorowych – w codziennej  również upiększa oko kolorami.

Anastazja swoją ogromną wiedzę oraz doświadczenie przekazuje na prowadzonych przez nią szkoleniach. Szkolenia indywidualne są dostosowane do poziomu zaawansowania kursanta. Na tych prowadzonych w malutkich grupach, łatwiej wyłapać błędy i dowiedzieć sięnad czym jeszcze trzeba będzie popracować. Po szkoleniach zawsze utrzymuje kontakt z kursantami, odpowiada na ich na pytania i obserwuje ich rozwój. 


Anna Szady

Absolwentka Wyższej Szkoły Działalności Gospodarczej w Warszawie oraz mgr Marketingu i Zarządzania Politechniki Lubelskiej. Ukończyła kursy wizażu, w tym makijażu permanentnego metodą microbladingu a także szkołę o profilu kosmetycznym.

Na co dzień prowadzi własną działalność, łączy pracę z pasją – stylizacja rzęs to całe jej życie. Uwielbia tworzyć piękne wachlarze, eksperymentować w aplikacjach. Cały czas kształci się  uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach – jest na bieżąco z nowościami. Przedłużaniem rzęs zajmuje się od 2011 roku, a instruktorem została w roku 2015, aby móc dzielić się ze swoimi kursantkami zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Pokazuje im jakie mają możliwości i udowadnia, że ich wysiłek i upór w dążeniu do perfekcji jest kluczem do sukcesu i samorealizacji.


Paulina Gieniec

Jest miłośniczką stylizacji rzęs i brwi od 2010 roku, magistrem socjologii i Absolwentką studium stylizacji rzęs, makijażu i paznokci. Jest Instruktorem Noble Lashes od 2014. Cały czas uczestniczy w najlepszych szkoleniach rzęsowo-brwiowych u najsławniejszych Instruktorów z tej dziedziny. Aktualizuje wiedzę nie tylko dzięki uczestnictwu w mistrzostwach i najlepszych szkoleniach, ale również dzięki temu, że bierze udział w najlepszych konferencjach i wykładach z dziedziny stylizacji rzęs i brwi oraz liftingu i laminowania rzęs. Na swoim koncie ma dziesiątki skutecznie i aktywnie pracujących kursantów. Każde ze szkoleń u Pauliny to morze wiedzy i doświadczeń. W pracę wkłada całe swoje serce.

Na szkoleniach przekazuje wiedzę skrupulatnie i czytelnie, dzieli się zdobytym przez długie lata doświadczeniem. Jest wymagająca i konsekwentna, nie ma dla niej pytania bez odpowiedzi. Po odbytym szkoleniu jest w stałym kontakcie ze swoimi kursantkami. Zaszczepia w nich zamiłowanie do rzęs a dzięki temu sama spełnia się zawodowo. Paulina wyznaje zasadę „Jeśli chcesz być najlepszy w tym co robisz, staraj się każdego dnia, ćwicz, pracuj i udoskonalaj. Nim się obejrzysz, zdobędziesz szczyty, dotąd nieosiągalne.”


Joanna Kolbusz

Joanna jest magistrem Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Właścicielka gabinetu kosmetycznego oraz jednostki szkoleniowej w Dublinie. Prowadzi szkolenia z zakresu kosmetologii, przedłużania rzęs oraz microbladingu.

Posiada wszystkie cechy najlepszego Instruktora: ogrom wiedzy, doświadczenie pedagogiczne, cierpliwość oraz empatie. W swojej karierze prowadziła wiele szkoleń grupowych, ale najbardziej ceni sobie szkolenia indywidualne. W czasie kursów swoim ciepłem przełamuje największe lody, a wiarą we własne siły i optymizmem zaraża wszystkich, bez wyjątku. Uczy nie tylko jak prawidłowo wykonać usługę, ale też jak umiejętnie ją sprzedać zdobywając serce klienta. Bycie instruktorem zobowiązuje, dlatego nieustanne się szkoli, pogłębianie wiedzy jest zasadniczą częścią jej pracy.

Joanna zawsze podkreśla, że marzenia nie spełniają się same – trzeba im w tym pomóc. Jako instruktor kieruje się mottem: „Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł”.


Dorota Leśniewska

Jest nie tylko absolwentką Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej, ale również dyplomowaną kosmetyczką. Stylizacją rzęs zajmuje się od 2012 roku, a w 2016 roku dołączyła do zespołu instruktorów Noble Lashes.

W swojej pracy kieruje się dużą odpowiedzialnością i starannością. Pragnie stale podnosić swoje kwalifikacje i pogłębiać wiedzę z zakresu stylizacji rzęs. Swoim kursantkom zapewnia jak najwyższy poziom szkoleń.  Liczne szkolenia oraz warsztaty, które odbyła pozwoliły jej na opracowanie programu szkoleniowego, obejmującego wszystkie niezbędne aspekty z dziedziny stylizacji rzęs. Podczas szkolenia kładzie nacisk zarówno na teorię jak i ćwiczenia praktyczne. Dzięki temu zaszczepia w przyszłych stylistkach pasję do tego zawodu. Niemniej ważna jest dla niej ergonomia pracy, a także jakość materiałów pracy.


Paulina Kamińska

Ukończyła Warszawską Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Posiada tytuł licencjonowanego kosmetologa w specjalizacji SPA & Wellness oraz tytuł magistra w kierunku kosmetyki estetycznej.

Swoją przyszłość z kosmetyką i pielęgnacja urody wiązała już od najmłodszych lat i konsekwentnie realizuje swój plan i obrany cel. Przekonana o właściwym wyborze swojego kierunku kariery zawodowej, równolegle ze studiami brała aktywny udział w licznych szkoleniach m.in. z zakresu stylizacji paznokci, rekonstrukcji brwi, microbladingu oraz stylizacji rzęs. 

Od 2012 roku właścicielka własnego salonu kosmetycznego, gdzie ma szanse łączyć swoją pasję z pracą zawodową. Uwielbia pracę z klientkami,  dbanie o ich urodę oraz dobre samopoczucie, a także możliwość dania im chwili relaksu to dla niej niezwykła przyjemność. W 2011 roku wzięła udział w swoim pierwszym szkoleniu ze stylizacji rzęs. Tym samym rozpoczęła swoją przygodę, która trwa do dziś. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, jest uczestnikiem licznych wydarzeń branżowych. Stylizacja rzęs oraz brwi okazała się jej największą pasją. Pragnie stale rozwijać się w tym kierunku, dąży do perfekcji. Jest miłośniczką lekkich objętości oraz finezyjnego podkreślenia głębi spojrzenia.

Do grona instruktorek Noble Lashes dołączyła w 2016 roku. Z dokładnością i zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie przyszłym stylistkom. 


Ewa Maryś

Absolwentka studium kosmetycznego w Szczecinie. Po zakończeniu nauki, w 2005 r. rozpoczęła pracę w salonie kosmetycznym. Zajmowała się tam m.in. wizażem, rekonstrukcją brwi, zabiegami pielęgnacyjnymi.  Specjalizowała się również w stylizacji paznokci. W 2011 roku rozpoczęła się jej przygoda z przedłużaniem rzęs. Podstaw stylizacji nauczyła się samodzielnie.

W 2015 roku otworzyła własny salon kosmetyczny EweBeauty w Sandefjord w Norwegii. Na początku 2016 r. uzupełniła swoją wiedzę i umiejętności u profesjonalistów i wielokrotnych mistrzyń w dziedzinie przedłużania rzęs. Sama później zdobyła liczne osiągnięcia w tej dziedzinie. Od 2016 zajmuje się także rekonstrukcją brwi metodą microblading oraz makijażem permanentnym. Szkoliła się m.in u Branko Babicia. Nieustannie udoskonala swoje umiejętności oraz rozwija swoją pasję, która stała się jej pracą. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami chętnie dzieli się z przyszłymi stylistkami.


Karolina Bieńkowska

Posiada wykształcenie logistyczne, jednak jej pasją jest stylizacja rzęs. Pracuje jako instruktor przedłużania rzęs. Jej przygoda z rzęsami rozpoczęła się w 2014 roku. Prowadzi własny salon Carolashes, w którym nie tylko upiększa oczy swoich klientek, ale również szkoli kursantów i wprowadza ich w świat stylizacji rzęs.

Bierze udział w licznych kursach u zagranicznych instruktorek, rozwijając swoje umiejętności i wiedzę. Zależy jej aby szkolenia przeprowadzane przez nią były na międzynarodowym poziomie. Z przyjemnością dzieli się zdobytą wiedzą ze swoimi kursantami, w zamian oczekuje doskonałych efektów w pracach szkoleniowych jak i późniejszych aplikacjach swoich podopiecznych. Po zakończeniu szkolenia utrzymuje stały kontakt ze swoimi uczniami, służąc pomocą i dobrą radą.

Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, kieruje się wartościami takimi jak pracowitość, sumienność i konsekwencja w dążeniu do celu. 


Ewa Drab

Jej przygoda z rzęsami rozpoczęła się w 2013 roku, w tym samym roku dołączyła do zespołu Noble Lashes.  Nieustanne rozwija swoje umiejętności i uczestniczy w szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Prowadzi szkolenia  indywidualne lub w grupach dwu osobowych. Jako instruktor stara się przekazać jak najlepiej zdobytą wiedzę i zaszczepić w swoich kursantkach pasję do rzęs. 

 

Właścicielka salonu, prowadzi szkolenia nie tylko ze stylizacji rzęs, ale także ze  stylizacji paznokci i depilacji pastą cukrową, jak również zajmuje się sprzedażą produktów, na których sama pracuje. Stylizacja rzęs to jej pasja.

Jej motto: „najważniejsze, aby praca była pasją„.


Agnieszka Suchenek

Prac w branży beauty była jej marzeniem od najmłodszych lat. Posiada tytuł technika usług kosmetycznych. Po ukończeniu szkoły zdobywała kolejne kwalifikacje i specjalizacje związane ze sferą piękna.

Od 12 lat pracuje jako stylistka i dba o swoje londyńskie klientki. Nieustannie powiększa portfolio swoich usług, aby sprostać ich oczekiwaniom. Ukończył warszawską szkołę MAKE UP FOREVER zdobywając tytuł Wizażystki. Jeśli nie spędza czasu w swoim londyńskim gabinecie, zdobywa nowe umiejętności na szkoleniach w różnych krajach. Specjalizuje się także w makijażu permanentnym.

Pracę jako stylistka rozpoczęła ponad 6 lat temu. Stylizacja rzęs od razu stała się jej pasją, była nie jako dopełnieniem tematyki wizażu, z której szkoliła się u największych sław z Polski, Rosji, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. 

Jako instruktor jest wymagająca, ceni sobie precyzję, równocześnie jest bardzo cierpliwa wobec kursantek. Pragnie zarażać kursantki pasją do rzęs od momentu złapania pęsety.


Joanna Radko – Budzyńska

Ukończyła studia na wydziale kosmetologii. Przygodę z rzęsami rozpoczęła w 2010 roku. Stylizacja rzęs stała się jej pasją, a od kilku lat należy do grona instruktorów marki Noble Lashes gdzie z powodzeniem szkoli kursantki i wprowadza stylistki w świat rzęs. Rzęsy to jej pasja dlatego w pracy spędza większość czasu. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na szkoleniach, uwielbia również testować nowe produkty. Cechuje się dużą cierpliwością, której nauczyła ją stylizacja rzęs. Satysfakcja i zadowolenie klientek sprawia jej ogromną radość.
Rzęsy to jej pasja dlatego w pracy spędza większość czasu. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na szkoleniach, uwielbia również testować nowe produkty. Cechuje się dużą cierpliwością, której nauczyła ją stylizacja rzęs. Satysfakcja i zadowolenie klientek sprawia jej ogromną radość.


Marlena Kowalska

Stylizacją rzęs zajmuje się od 2012 r. Jej przygoda z rzęsami rozpoczęła się od metody 1:1. Swoje kwalifikacje poszerzała dzięki ciężkiej pracy oraz wsparciu bliskich. Na swojej drodze „rzęsowej” poznała Instruktorkę Noble Lashes Dianę Trzasko-Wnukowską, która była jedną z osób która zmobilizowała ją do szkolenia instruktorskiego.


Katarzyna Futa – Warda

Posiada tytuł magistra logistyki, a z zamiłowania jest pasjonatką rzęs. Stylizacja rzęs zajmuje się od czasu studiów, kiedy to zamiast pracować w Logistyce, trafiła do najlepszego salonu w Warszawie.

Aktualnie prowadzi swój własny gabinet w Lublinie. Przedłużanie rzęs to jej pasja, która stała się sposobem na życie. 


Katarzyna Barth

Posiada tytuł z Kosmetologii oraz Turystyki Uzdrowiskowej i Odnowy Biologicznej. Pierwsze szkolenie ze stylizacji rzęs odbyła w 2009 roku. Przedłużanie rzęs stało się jej pasją i sposobem na życie. Od 2012 roku prowadzi własne Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs, które specjalizuje się w zabiegach stylizacji rzęs, brwi a także makijażu.

Niedługo po otwarciu własnej działalności dołączyła do grona Instruktorek Noble Lashes i zajęła się prowadzeniem szkoleń. Prowadzi także sklep stacjonarny i internetowy, który w ofercie ma produkty do przedłużania rzęs i wizażu. Wciąż rozwija swoje umiejętności biorąc udział w kursach, warsztatach i spotkaniach branżowych. Dzięki temu potrafi sprostać wymaganiom klientów i szkolić kursantów na najwyższym poziomie. 

Jej zespół nieustannie się powiększa, a każdą ze swoich stylistek trenowała osobiście. W świat rzęs wprowadziła je od podstaw, a dzięki wspólnej pasji tworzą zgrany zespół. Uwielbia pracę z ludźmi, przekazywanie wiedzy sprawia jej ogromną przyjemność. Jej kursantki mogą liczyć na serdeczną atmosferę i niezwykłą dawkę wiedzy zarówno w czasie szkolenia, jak i po jego ukończeniu. 


Lucyna Bogus

Od 1999 roku zajmowała się stylizacją paznokci.  Kiedy w 2011 rozpoczęła swoją przygodę ze stylizacją rzęs, była pierwszą stylistką w Bremen.
Przedłużanie rzęs oraz same rzęsy stały się jej wielką pasją.

Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w stylizacji rzęs u najlepszych stylistów, instruktorów i mistrzów branży z całego świata. 


Magdalena Dudek

Ukończyła Wyższą Szkołę Menadżerską w Warszawie na kierunku Zarządzanie i Marketing. Absolwentka dwuletniego studium kosmetycznego. Jej przygoda z rzęsami rozpoczęła w 2010 roku, od współpracy z różnymi salonami kosmetycznymi.  W 2015 otworzyła własny salon stylizacji rzęs – Lash Studio by Magdalena Dudek. Oprócz stylizacji rzęs specjalizuje się również w stylizacji brwi. Według zasady mniej znaczy więcej, najbardziej lubi, gdy stylizacje są delikatne, podkreślające urodę klientek. W 2016 roku zdobyła V miejsce na mistrzostwach Lash Me w kategorii junior za delikatne objętości. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę biorąc aktywny udział w szkoleniach u najlepszych polskich i zagranicznych masterek. Swoją wiedzę przekazuje kursantkom podczas szkoleń. Szkolenia prowadzi w małych 2-3 osobowych grupach bądź indywidualnie.


Paulina Jędrzejczak

Swoją rzęsową przygodę zaczęła w 2015 roku. Od tej pory stylizacja rzęs stała się jej pasją. Nieustannie podnosi swoje umiejętności szkoląc się zarówno u polskich, jak i zagranicznych instruktorek. Bierze aktywny udział w mistrzostwach online i live. Aktualnie właścicielka salonu Lash Up w Berlinie.  Oprócz stylizacji rzęs zajmuje się także makijażem permanentnym. Jako pierwsza polka w Berlinie wprowadziła na rynek kosmetyczny technikę Ombré Brows. Na szkoleniach indywidualnych, poświęca kursantce całą swoją uwagę, a pozyskaną do tej pory wiedzę przekazuje tak, aby efekt szkolenia był na najwyższym poziomie.

Jej motto: „Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić.”


Judyta Kukawka

Ukończyła Bydgoską Szkołę Wyższą w Bydgoszczy. Jest licencjonowanym kosmetologiem, posiada tytuł magistra dietetyki. Przygodę ze stylizacją rzęs rozpoczęła w 2011 roku, już wtedy wiedziała, że to pasja na całe życie. Od tamtej pory nieustannie podnosi swoje kwalifikacje u najlepszych trenerek polskich i międzynarodowych. Specjalizuje się również makijażu permamentnym. Aktywnie uczestniczy w licznych wydarzeniach branżowych takich jak: konferencje, wykłady i mistrzostwa. 

Jako instruktor, chce zaszczepić w swoich kursantkach miłość i pasję do stylizacji rzęs. Dlatego, każdą kursantkę traktuje indywidualnie, a największy nacisk kładzie na praktykę.


Anna Lorenc

Przygodę ze stylizacją rzęs rozpoczęła 2015 r. Pasjonuje się w stylizacji oprawy oka. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Wciąż dąży do perfekcji. Bierze udział w licznych mistrzostwach.

Jest absolwentką kierunku Zarządzania i marketingu. Posiada również tytuł magistra prawa, co jest bardzo pomocne w prowadzeniu własnej firmy. Wiedzą z zakresu prawa w prowadzeniu działalności oraz aspektami działań marketingowych chętnie dzieli się na szkoleniach. Każdą kursantkę traktuje indywidualnie. Szkoli z zaangażowaniem oraz dużą cierpliwością. Służy również pomocą po szkoleniach. Od lat prowadzi jednostkę szkoleniową, posiada więc duże doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Z marką Noble Lashes związana jest od 2016 jako dystrybutor, natomiast w grudniu 2019 dołączyła do grona Instruktorek.


Emilia Neumann

Początki przygody, którą rozpoczęła w 2015 roku były trudne i wymagające bardzo dużo ciężkiej pracy i zaangażowania. Ukończyła studium kosmetyczne, a w 2017 otworzyła własny salon. W świat rzęs wkroczyła na nowo po szkoleniu, które odbyła w Noble Lashes. Od tego momentu nieustannie szkoli się z zakresu stylizacji rzęs oraz brwi. Uczęszcza na kursy zarówno u polskich, jak i zagranicznych instruktorów. Do grona Instruktorów Noble Lashes dołączyła w 2018 roku. Swoją wiedzę przekazuje na szkoleniach, na pomoc i wsparcie kursantki mogą liczyć nawet po zakończonym szkoleniu.  Swoim kursantkom powtarza: „Wszystko jest możliwe. Wszystko można wypracować i dojść do perfekcji, jeżeli tylko robimy to z pasją i zaangażowaniem”


Katarzyna Tchórzewska

Właścicielka salonu „Imperium MT Lashes”  w Warszawie. Stylizacją rzęs zajmuje się od 2013 roku, wtedy ukończyła pierwszy kurs z stylizacji rzęs metodą 1:1. Stylizacja rzęs stała się jej pasją po ukończeniu szkolenia z metody objętościowej w 2015 roku. Od tego momentu pragnie dzielić się swoją pasją z innymi.

Od 2016 roku pracuje jako instruktorka metody 1:1 oraz objętościowej. W kwietniu 2018 roku została instruktorem Noble Lashes. Podczas szkolenia podchodzi indywidualnie do każdej kursantki, dlatego szkolenia odbywają się w małych grupach. Od swoich kursantek wymaga przede wszystkich staranności i dokładności. Po ukończeniu szkolenia, uczennice mają możliwość odbycia tygodniowych praktyk w jej salonie.


Natalia Traczykowska

Kończąc szkołę fryzjerską w Gdańsku, wpadła na pomysł, aby spróbować swoich sił w przedłużaniu rzęs. Zapisała się na szkolenie i już od pierwszych zajęć rozpoczęła się jej pasja i przygoda z rzęsami. Pokochała stylizację rzęs oraz pracę z klientem. Z tego powodu, większość swojego czasu spędza w pracy. Po 3 latach pracy jako stylistka, dołączyła do grona Instruktorek Noble Lashes. Na bieżąco śledzi wszystkie nowości dotyczące stylizacji rzęs. Na koncie ma liczne szkolenia, ale cały czas szkoli się, aby poszerzać swoje umiejętności.