Jak wygląda szkolenie z przedłużania rzęs? Zobacz!

Szkolenie teoretyczne Eweliny z Warsaw Shore z przedłużania rzęs u instruktora Noble Lashes, Angeliki Szulety. Jak wygląda szkolenie z przedłużania rzęs?
Nasze szkolenia zawierają mnóstwo wiedzy teoretycznej, bez której poprawne przedłużanie rzęs jest wręcz niemożliwe. Zabieg przedłużania rzęs i stylizacji oka to bardzo wymagający zabieg, a efekt końcowy tego zabiegu jest zależny zarówno od umiejętności manualnych stylistki rzęs jak i od jej wiedzy teoretycznej, która często jest pomijana, co rodzi później wiele problemów.
Dobrze przygotowana stylistka z pewnością wie jak zachować się w każdej sytuacji, nawet ekstremalnej, wie co robić gdy wystąpi alergia, gdy rzęsy nie chcą się trzymać, co robić gdy klientka traci na raz wszystkie przedłużone rzęsy, a wiedza ta pozwala jej być pewnym swego zdania i swej decyzji.

Szkolenie bez wątpienia powinno składać się z obszernej części teoretycznej oraz praktycznej na modelce. Trzeba zadawać dużo pytań, nie zostawiać żadnego pytania bez odpowiedzi. Dlatego nie można bać się pytać, nie wszystkie rzeczy są dla wszystkich oczywiste. Szkolenie, a na pewno część teoretyczna, polega na rozmowie i rozwiązywaniu wszelakich wątpliwości kursantek. Część praktyczna musi trwać długo, ponieważ wszystko ma być dokładnie pokazane i na spokojnie wytłumaczone. Szkoleniowiec musi poświęcić cały swój czas kursantom, dlatego, aby dopatrywać ich pracę, sprawdzać je i poprawiać błędy. Kursant po szkoleniu musi wiedzieć nad czym ma pracować, aby polepszać efekty pracy. Na szkoleniu nie może być zbyt duża ilość kursantów, aby instruktor mógł przekazać jak największą ilość wiedzy każdemu z osobna. Po szkoleniu instruktor musi być do dyspozycji swoich kursantów w razie ewentualnych pytań lub wątpliwości. Dobry profesjonalny instruktor podchodzi do swojej pracy bardzo poważnie, wkłada w nią całe swoje serce, szanuje swoich kursantów i tego również oczekuje od nich. Dobre nastawienie i pełne zaangażowanie to połowa sukcesu.

Znajdź Instruktora w swojej okolicy!

Jak wygląda szkolenie z przedłużania rzęs? Zobacz film:

Masz pytanie? Zadaj je tutaj!

Kanał YouTube 
Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z nowymi filmami